Nakupte nad 900 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!

Blog

Co pro Vás máme nového? To najdete zde. Mohou to být recepty, novinky, úspěchy, zajímavé články o mimořádných vlastnostech superpotraviny moringa.

Nové moringa tablety

Moringové tablety jsou Vašim nejoblíbenějším produktem. Tablety jsou efektivní na konzumaci, lehce se přenášejí a dodávají Vám tak energii a pohodu během celého dne. Ode dneška uvádíme do prodeje námi nově vyrobené tablety, které jsou ze stejně kvalitní moringy, ale jsou o polovičku menší. Proč? Doslechli jsme se, že 1000 mg tablety se Vám některým nesnadno polykaly. Zmenšili jsme tedy velikost a zdvojnásobili množství tablet v baleních. Z 90 tabletového balení tak máme 180 tabletové. A 360 tabletové máme ze 180 tabletového balení.

Taky jsme změnili design. Líbí se Vám? Budeme rádi za zpětnou vazbu buď na facebook, nebo emailem.

Přejeme krásné dny s moringou.

za tým mojeMORINGA,

Jaromír

Tablety jsou skladem a k dispozici zde... 

Nový vzhled našeho e-shopu

Dobrý den,

naší snahou je stále zlepšovat vše, co Vám nabízíme. Nejsou to jen naše produkty, ale také prostředí, díky kterému s Vámi přicházíme do styku, což je často právě náše webová stránka, náš e-shop. Věříme, že se Vám toto nové prostředí bude líbit. Kdyby jste narazili na jakýkoliv problém, prosím dejte nám vědět a my problém okamžitě opravíme.

Příjemné nakupování,

mojeMORINGA

Stránka 1 z 1 - 2 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.