Nakupte nad 900 Kč a získejte DOPRAVU ZDARMA!
Novinka s moringovým olejem!
  • 1 z 5
 

Mast s moringovým olejem, 50 ml

 

Novinka! Mast moringa obsahující náš vlastní moringový olej, za studena lisovaný, je obohacená o výtažek ze směsi bylin a éterických olejů. Ideální a velice účinná je na suchou pokožku, ekzémy, vyrážky, akné, strie, jizvy, pohmožděniny a namožené svalstvo. Pomáhá proti vráskám a stárnutí pokožky. Nyní v novém lepším a praktičtějším obalu.

Dostupnost Skladem (25 ks)
180 Kč
   
Kategorie Přírodní domácí kosmetika z Moringy
Záruka 2 roky
 

Mast moringa kterou pro Vás vyrábíme pod značkou mojeMORINGA nově obsahuje námi vyráběný moringový olej a je obohacená o výtažek ze směsi bylin a éterických olejů. Látky v ní obsažené působí jako antioxidanty, které chrání před volnými radikály a revitalizují pleť. Ideální je na suchou pokožku, ekzémy, vyrážky, jizvy, strie, pohmožděniny a namožené svalstvo. Zpevňuje a zvláčňuje pokožku. Pomáhá proti vráskám a stárnutí pokožky. Tyto unikátní vlastnosti jsou podpořeny obsahem alantoinu, vitamínů: A, D, E, F, antioxidantů, fytosterolů a nenasycených mastných kyselin.

Obsah balení

Moringová mast značky mojeMORINGA.

Složení: BIO nerafinované bambucké máslo, lékařská vazelína bílá, nerafinovaný kokosový tuk, včelí vosk, kosmetický glycerin, esenciální olej mandarinka, grep, moringový olej mojeMORINGA, konopný olej, směs bylin (měsíček lékařský, moringové listy).

Objem balení: 50 ml

Výrobce a výhradní distributor: Ing. Jaromír Novák, Veveří 25, 602 00 Brno.

Vyrobeno v ČR, země původu moringových listů: Etiopie

MORINGOVÝ OLEJ

Moringový olej je ve světě kosmetiky všemi veleben, neboť obsahuje více "anti-aging" látek, něž jakýkoliv jiný přírodní produkt na světě. Poskytuje široké spektrum vitamínů, minerálů, antioxidantů a aminokyselin. Svoje blahodárné účinky na kůži a vlasy nyní náš vlastní moringový olej lidovaný za studena propůjčuje také našim kosmetickým přípravkům.

Naše filozofie a výroba

Výrobky firmy mojeMORINGA zachovávají v maximální míře účinné látky ze vstupních surovin. Používáme minimální tepelnou úpravu a systém filtrace. Základem našich mastí je rostliný tuk, bambucké máslo. Jde o rostlinný tuk, takže oproti sádlu oceníte příjemnou vůni a mnohem pomalejší proces žluknutí, který je u každého přírodního tuku nevyhnutelný. Zeptejte se sami sebe, zda budete mít raději na kůži tuk z palmových semen plný vitamínů, nebo vyškvařený tuk z těla zvířat. V našich mastích a krémech se používá v omezené míře i lékařská vazelína. Ta sice není přírodní, ale disponuje jednou lékařskou výhodou, jen pomalu se vstřebává do kůže a vytváří v místě aplikace olejový film, který zde funguje podobně jako obvaz. Naproti tomu bambucké máslo, které taje již při teplotě těla, překvapí svou výbornou vstřebatelností. Olejový film se během krátké doby plně vstřebá. Účinné látky v něm obsažené tak prostupují i do hlubších vrstev kůže. Spojením obou těchto látek a dalších přísad dostaneme maximálního užitného efektu. Do mastí nepřidáváme žádné zbytečné chemické látky, emulgátory a stabilizátory.

Domácí přírodní kosmetika vs. průmyslově vyráběné krémy

Komerčně dostupné krémy, vyráběné ve velkém obsahují v drtivé většině celý koktejl chemických látek známá většinou jako „éčka“. Jedná se nejčastěji o parabeny, ftaláty, různé stabilizátory, emulgátory, UV filtry, stearany, minerální barviva, syntetická aromata. Evropský seznam obchodovaných chemických látek (EINECS) registruje více než 10 000 chemických látek, které jsou aplikovány velkými kosmetickými společnostmi. Tyto látky mohou být příčinou karcinogenity, ovlivňování hormonálního systému nebo poškozování ledvin, jater a podobně. Naše kůže funguje jako brána do našeho těla a má absorpční schopnosti. Přes vlasy, kůži (zejména poškozenou), se děje vstřebávání látek do krevního oběhu a odtud do celého těla. Část látek vyloučíme a další část zůstává v těle a může zatěžovat orgány nebo způsobovat problémy.

Například se odhaduje, že žena, která už jen pravidelně používá rtěnku, spolkne více než kilogram chemických látek v průběhu svého života. (odkaz na zdroj)

Proto je třeba dávat velký pozor na to, jakou kosmetiku používáme. Výrobci velmi rádi označují svoje kosmetické produkty jako BIO. Tato zažitá představa je mylná, protože BIO lze používat pouze ve spojení s pěstebními postupy surovin. Například že rostlina nebyla GMO a nebyla ošetřena pesticidy. BIO tedy mohou být pouze některé ingredience ve výrobku.

PŘEČTĚTE SI VÍCE O STROMU MORINGA...

button_vice-informaci-o-morinze-zde

Hmotnost 0.1 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.