Jsme oficiálně BIO!

14.04.2022

Malý krok pro lidstvo, velký krok pro nás! Oficiálně můžeme používat pro naše produkty označení BIO!
Abychom to uvedli na pravou míru - naše moringa i moringový olej jsou BIO od začátku našeho působení. Moringu pěstují naši etiopští farmáři a farmářky tradičními metodami v souladu s principy zodpovědného a udržitelného zemědělství. Moringu sklízí ručně, lístky suší v dobře větraných prostorech ve stínu, aby se zachovaly všechny živiny, které v sobě moringa má. Olej se lisuje šetrně a za studena. Dbáme na kvalitu a každý krok procesu zpracování moringy olejodárné má u nás jasný účel a věnujeme se mu s maximální pečlivostí. Zároveň dbáme na férový přístup k našim farmářům, školíme je, budujeme odpovídající zázemí pro jejich práci a ctíme lidské hodnoty.

Jsme pro to moc rádi, že jsme prošli procesem BIO certifikace a jsme oficiálně schváleni jako dovozce ekologické produkce. Je to především zásluha pečlivé práce našeho etiopského týmu a pak také naší odhodlanosti dotáhnout certifikaci do zdárného konce.


Kromě označení na etiketách se na našich moringových produktech nic nemění. Produkty jsou špičkové kvality, jen s novou nálepkou, na kterou jsme však velmi hrdí :-)