Jsme součástí společensky odpovědného e-shopu Nakup na Dobro

29.07.2021

Zakládáme si na tom, abychom za všech okolností ctili normální lidské hodnoty. Naši moringu pěstují v BIO režimu a tradičními metodami zpracovávají farmáři v přenádherné přírodě kolem Arba Minch v jižní Etiopii. Za nimi také sami pravidelně jezdíme, kontrolujeme, školíme a budujeme odpovídající zázemí pro jejich práci. Dbáme na zodpovědné zemědělství a přísně trváme na fair trade principech. To je smysl naší práce a na ten jsme hrdí. I proto jsme členy Asociace společensky odpovědných firem.

Ta nyní spolu se sociálním podnikem Ergotep spouští e-shop Nakup na Dobro, který na jednom místě nabízí udržitelné dárky, které jsou originální, dávají smysl a navíc si můžete být jistí jejich férovým původem. Vybrat si můžete pro dobro svoje, ale především pro dobro stovky českých drobných podnikatelů, sociálních podniků, chráněných dílen a dobročinných projektů neziskových organizací. Samozřejmě tam seženete i naši moringu!

Nakup na Dobro se chce stát zcela udržitelným e-shopem. Recykluje obaly a zboží je navíc uskladněno v energeticky udržitelné budově a doprava, kterou e-shop Nakup na Dobro nabízí, je ekologická - využívá pěší kurýry, elektromobily a elektrokola.