O nás

Naše pracovní aktivity nás s Petrem zavedly mezi konzumenty, pěstitele a propagátory moringy olejodárné v Etiopii. Nadchla nás jak moringa, tak svépomocný spolek žen, které moringu začaly pěstovat a prodávat, aby lépe uživily sebe a své početné rodiny.

Díky společnému nadšení se nám podařilo v roce 2015 založit značku mojeMORINGA, nyní už nově TIBIBIRI, která má za cíl fair trade spoluprací podpořit úsilí těchto sedmnácti žen, které moringu pěstují, sklízí a suší ve venkovské oblasti kolem Arba Minch. V současné době projekt podporuje daleko širší komunitu a pozitivní dopady se dále zvyšují.

Zde v České republice vyrábíme moringové produkty, kterými Vám chceme moringu maximálně zpřístupnit jak pro konzumaci formou tablet či čajů, tak i k aplikaci na kůži formou mastí, balzámů na rty a krémů.

Tým mojeMORINGA při školení na zvýšení kapacit pěstitelek moringy
Tým mojeMORINGA při školení na zvýšení kapacit pěstitelek moringy

Novinka jménem TIBIBIRI

Od září 2019 je v provozu značka TIBIBIRI, která patří stejně jako mojeMORINGA do společnosti Holistic Solutions s.r.o. Značka TIBIBIRI poskytuje nový marketingový nástroj pro efektivnější distribuci moringových i dalších exotických produktů na český a zahraniční trh. Prodej bude probíhat přes e-shop www.tibibiri.cz a přes velkoobchodní distributory (jste li distributor, napište nám). Těšíme se, že touto formou ještě více podpoříme jak producenty v Etiopii, tak konzumenty v Evropě. 

TIBIBIRI je značka výrobků z projektu mojeMORINGA
TIBIBIRI je značka výrobků z projektu mojeMORINGA