Příběh dvou Brňáků v Etiopii

Je to jednoduché. Ctíme normální lidské hodnoty. Nejsme obchodníci s deštěm. Našim zázemím je akademická odbornost a zkušenosti z rozvojových projektů. Naši Moringu pěstují v BIO režimu a tradičními metodami zpracovávají farmáři v přenádherné přírodě kolem Arba Minch v jižní Etiopii. Za nimi také sami pravidelně jezdíme, kontrolujeme, školíme a budujeme odpovídající zázemí pro jejich práci. Dbáme na zodpovědné zemědělství a přísně trváme na fair trade principech. To je smysl naší práce a na ten jsme hrdí.

Naše Moringa pomáhá nejen vám ke zdraví a ke kráse, ale je férovým živobytím pro mnoho etiopských rodin. 

Naše pracovní aktivity nás s Petrem zavedly mezi konzumenty, pěstitele a propagátory moringy olejodárné v Etiopii. Nadchla nás jak moringa, tak svépomocný spolek žen, které moringu začaly pěstovat a prodávat, aby lépe uživily sebe a své početné rodiny. 

Díky společnému nadšení se nám podařilo v roce 2015 založit značku mojeMORINGA, která má za cíl fair trade spoluprací podpořit úsilí těchto sedmnácti žen, které moringu pěstují, sklízí a suší ve venkovské oblasti kolem Arba Minch. V současné době projekt podporuje daleko širší komunitu a pozitivní dopady se dále zvyšují.

Zde v České republice vyrábíme moringové produkty, kterými Vám chceme moringu maximálně zpřístupnit jak pro konzumaci formou tablet či čajů, tak i k aplikaci na kůži formou mastí, balzámů na rty a krémů. 

Novinka jménem TIBIBIRI

Od září 2019 je v provozu značka TIBIBIRI, která patří stejně jako mojeMORINGA do společnosti Holistic Solutions s.r.o. Značka TIBIBIRI poskytuje nový marketingový nástroj pro efektivnější distribuci moringových produktů na český a zahraniční trh. Prodej bude probíhat přes e-shop www.tibibiri.cz a přes velkoobchodní distributory. Těšíme se, že touto formou ještě více podpoříme jak producenty v Etiopii, tak konzumenty v Evropě. 

Moringa je prospěšná všem

 

NAŠE NABÍDKA

Velkoobchodní prodej

Rádi budeme dodávat do vašich kamenných prodejen či velkoobchodů. Oslovte nás o nabídku našich produktů.


 

  • 100% fair trade a GMO free
  • v gramáži s nejvýhodnější cenou
  • s příběhem - naše Moringa v Etiopii skutečně pomáhá
  • zpracovaná v nejvyšší kvalitě a pod naším dohledem

Staňte se VO partnerem