Zelený souboj - kadeřávek vs. moringa

28.11.2022

Zelené superpotraviny se z hlediska nutričního profilu (obsah kalorií, bílkovin, sacharidů) významně liší. Jak se v tom zorientovat? Která má nejvyšší obsah potřebných látek a která je nejuniverzálnější? Postavili jsme je proto proti sobě do souboje v aréně, ve kterém vítěze určí počet látek nutričního složení, jejichž množství je pro člověka výhodnější. 

Milí přátelé, sezóna Zeleného souboje se nám chýlí ke konci a moringa zůstává neporažena. 

V předposledním kole jsme proti morinze postavili v oktagonu kadeřávek. Skutečného favorita si necháváme na příští, finální utkání. Sledujte!

A začátek zápasu právě odpískali. Jenže výsledek byl opět rychlý, i když má kadeřávek spoustu výhod, moringa opět zvítězila. Měl kadeřávek vůbec nějakou šanci? My jsme si už předtím tajně mysleli, že ne, ale jako trenéři moringy můžeme být trochu zaujatí. 

Těšte se na poslední mistrovské kolo zeleného souboje. Tentokrát jsme sami napjatí, protože proti morinze vystoupí léty prověřená spirulina. Slibujeme generační a nelítostný zápas. Mezitím si můžete přečíst, jak je moringa skvělá v našem starším článku ZDE