Spouštíme moringový e-shop na Slovensku!

26.03.2024

Milí moringoví přátelé ze Slovenska, máme pro vás skvělou zprávu! Spustili jsme pro vás nový moringový e-shop na Slovensku na adrese https://www.tibibiri.sk.

Najdete tam stejný sortiment jako v našem českém e-shopu, ale s cenami v eurech. Už se tedy nemusíte starat o přepočet korun na eura a vypisovat IBAN a další detaily. Platíte v eurech. Tak jednoduché to je.

Aktuálně máme navíc akci na dopravu zdarma v rámci Slovenska i při dopravě do České republiky! 🇸🇰🇨🇿 Dopravu zdarma ze slovenského e-shopu tedy mohou využít i naši čeští zákazníci.

A proč jsme spustili slovenský e-shop?

Velmi nás těší, že u nás nakupuje spousta zákazníků ze Slovenska. Proto jsme se rozhodli usnadnit jim nákup a spustit samostatný slovenský e-shop https://www.tibibiri.sk.

JE PRO VÁS MORINGA NOVINKA?

Pak vás určitě bude zajímat:

V tom případě určitě oceníte i tipy na nejrůznější recepty, kde můžeme moringu využít. Který vyzkoušíte jako první?

V ČEM JSME JINÍ?

Jsme malá parta nadšenců z Brna, která před 10 lety objevila moringu při jedné z našich pravidelných pracovních cest v Etiopii. Dostaly nás její ohromující přínosy na lidské zdraví i pro krajinu. 

Věděli jste například, že: 

  • Moringa je odolná vůči suchu a díky svým hlubokým kořenům napomáhá v boji proti erozi?
  • Listy moringy mohou být sklizeny po 6-8 týdnech po předchozí sklizni, čímž poskytuje celoroční zdroj výživné potravy a napomáhá v boji proti hladu?
  • Moringa dozrává za pouhých 9 měsíců, a její vysazování tak pomáhá v boji proti odlesňování?
  • Moringové stromy mohou složit jako větrolamy, které chrání jiné plodiny vysazené v jejich blízkosti?

V jižní Etiopii už roky spolupracujeme s místními farmářkami a farmáři, kteří moringu organicky pěstují a šetrně zpracovávají tak, aby si zachovala co nejvíce vitamínů a minerálů. Naše moringa, kterou prodáváme pod značkou TIBIBIRI, je sklízena v nejchladnější část dne (tedy ráno nebo večer), důležité je totiž vyhnout se sklízení na přímém slunci, aby nedocházelo ke ztrátě důležitých minerálů a vitaminů.

Osobně dohlížíme na výrobu v Etiopii, opakovaně školíme naše etiopské kolegy ve výrobních procesech, abychom vám mohli garantovat tu nejlepší kvalitu a krásnou zelenou barvu, a moringu od nich kupujeme za férové ceny. Pokud vás zajímá víc, ZDE najdete náš příběh včetně skvělého videa, které stojí za zhlédnutí!

A jak vznikla kooperativa farmářek si můžete přečíst ZDE.

JAKÉ ČISTĚ PŘÍRODNÍ MORINGOVÉ PRODUKTY VYRÁBÍME?

Všechny produkty najdete na https://www.tibibiri.sk a https://www.tibibiri.cz.